Edovacesta.cz SPDev.cz NEXTtwenties.cz
 
Blog bene.cz
@tombene
R E K L A M A SPDev
27. 05. 2020   22:46 Svátek: Vilém a zítra: Maxim Na Bene.cz je 1 návštěvník
 Past na svobodu
Past na svobodu 1
Past na svobodu 2
Past na svobodu 3
Past na svobodu 4
 Služby
Počasí
Startovací stránka
Kontaktujte nás
Náš e-mail

Náš host server
Náš hosting
ACTIVE 24

.:  R e k l a m a  :.
 
Stanovy sdružení
Ledecns
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

A také Rank
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank
Čtu Grafiku On-line

Osobní blog - @tombene - Ing. Tomáš Smutný

Tomův Blog

Facebook

Politika

Ekonomika

Internet

Technologie

IoT

Tomův Blog24.04. 2020
Můj souhlas.

Václav Jakl

"Roku 1948 se tu chopili moci komunisté a naše země se propadla do temna. ČSR stál tento režim necelých 8600 lidských životů, za politiku bylo odsouzeno 205 000 lidí, další statisíce lidí měly zkažený život perzekucí. Mě, jako praktikujícího katolíka, taky bolí likvidace křesťanské církve, klášterů, církevních řádů a šikana věřících. A tohle komunistům NIKDY neodpustím. Naše ekonomika a životní úroveň šla do hajzlu a kecy o levných rohlících a bydlením jsou fakt mimo. Financovali jsme asijský a africký kolonie SSSR, sponzorovali sovětský jaderný program naším uranem a zničili si naší přírodu. Prostě 40 let hrůzy.

Západ mezitím vzkvétal, demokracie, kterou nemám rád, se ukázala lepší než komunismus, protože životní úroveň a ekologie byla na západě o světelný roky jinde. Neříkám, že tam bylo všechno super, ale to není nikde a nikdy nebude. Jenže na západě ten blahobyt a síla demokracie lidi změnila a změnila i jejich národy a lidi. Rostoucí ekonomiky potřebovaly nové pracovní síly, které mohla doplnit jen migrace. Do toho se začaly hroutit kolonie a s tímto jevem přicházely další vlny migrantů. Západ se pomalu měnil.

Stále větší proud migrantů z třetích zemí se nedal zastavit, a taky se nedal přehlédnout. Migrace se zastavit nedala, protože západ je ten hodný a východ ten zlý a byla by chyba ty chudáky nechat ve srabu. Máme dědičný hřích za kolonie, holokaust a křižáky. Tak se musela nějak ta slabost omluvit a nějak vysvětlit. Proto byla tato slabost nazvána humanitou a lež kolem migrantů se stala politickou korektností. Stala se z toho stejná mantra, jako byly na východě kecy o vládě lidu a rolníků. A protože každá lež má lehký podklad, musí se nějak podpořit. A tak začala šikana lidí, kterým tento nový názor nevyhovoval. Tito lidé byli zcela nesmyslně označováni za nácky a rasisty a perzekvováni ztrátou zaměstnání. Přesně jako na východě. Do toho začal výplach myšlení, jak dětí ve škole, tak dospělých. Přesně jako na východě. Západní demokracie se ukázala stejně zhoubná, jako ta ve starých Athénách. Tam tenkrát řádila lůza a na západě politický elity. Nápor migrantů sílil a duševní masírka rostla. A když je člověk stokrát přesvědčován z televize o lži a je mu vyhrožováno, že pokud té lži neuvěří, bude vyvrhelem a náckem, časem podlehne. A většinou i uvěří. Stalo se to za Hitlera, stalo se to za Stalina a stalo se to za liberální demokracie.

Východ se po 40 letech vymanil z bolševického lasa a logicky se chtěl přidat k demokracii a blahobytu. Ale co nevidí? Etnicky změněné státy, dominující náboženství, proti kterému naši předci stovky let bojovali a demokratickou totalitu, která má uplácí plebs plnými žaludky. Přesně jako v Athénách. Padly hranice a našinci mohli začít cestovat. A co nevidí? Tuto západní krásu, kde je lež považována za pravdu a cizinec upřednostňován před domorodcem. Díky 40 letům totality máme čich na lži a umíme číst mezi řádky. Ať s tím nemusíte souhlasit, naše média jsou daleko svobodnější než na západě, to platí i pro ČT. U nás se o zločinech Novoevropanů píše častěji než na místě zločinu a nikdo není za to perzekvován.

Nikdy bych nevěřil, že to napíšu, ale musím. Nenávidím komunisty, ale ten jejich hrůzný režim nám dal šanci. Moji předci plivali krev, žili v porobě, ale komunisti nám nezlomili páteř. Páteř lidí je na západě nenávratně zlomena a v tom se mi jeví liberální demokracie zhoubnější než komunismus. Zasvinili nám přírodu, zničili ekonomiku, vyhladili elitu. Ale nezničili národ a nezamořili zem cizáky. Kdyby tu nebylo komunistů, vypadalo by to tu stejně jako na západě. Bolševik nám dal čas, abychom nedopadli jako domorodci u sousedů. Není to jejich zásluha, to ani náhodou a měli by ze světa po právu zmizet. Vše je jen historický paradox, které dějiny milují, ale proč toho nevyužít."

přečteno 271 x | Celý článek, přílohy, tisk

Tomův Blog25.09. 2019
Čtvrtá Agamka

přečteno 1255 x | Celý článek, přílohy, tisk

Tomův Blog24.09. 2019
Mamka

přečteno 1408 x | Celý článek, přílohy, tisk

Tomův Blog23.09. 2019
Taťka

přečteno 1473 x | Celý článek, přílohy, tisk

Tomův Blog20.09. 2019
Moje nová Agamka

přečteno 1377 x | Celý článek, přílohy, tisk

Tomův Blog11.11. 2014
Nový Raspberry Pi model A+ je zde

přečteno 5460 x | Celý článek, přílohy, tisk

Ing. Tomáš Smutný

  |Úvod|    |1|  

 
.:  A k t u a l i t y  :.Edova cesta z.s.  
Stránky spolku Edova cesta z.s. více

.:  R e k l a m a  :.
  

     Projekt virtuálniho regionu Bene.cz    2002-2013 Sdružení pro rozvoj regionu Bene.cz       info@bene.cz